PODPORA DODAVATELSKÉ KVALITY BEZ JAZYKA | Jindřichohradecko

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
6-10-378352
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jsme skvělej tým kvalitářů! Táhneme za jeden provaz !

ANO, jsme automotive, ale žádné korporátní manýry u nás nehledej!!

Právě hledáme parťáka, nejlépe technicky vzdělaného a stačí nám kratší praxe ve výrobní společnosti.

My Tě tady odborně dovzděláme a nabídneme Ti opravdovou praxi !

O CO TADY PŮJDE!

  • spolupráce při řízení projektů ohledně kvality - dodavatelské kvality
  • ochrana našich zákazníků před nesprávnou kvalitou našich dodavatelů
  • spolupráce při dodavatelských auditech
  • měření základními měřidly
  • vést dokumentaci ohledně kvality, příprava reportů, řízení nápravných opatření (8D)
  • reklamace, nápravná opatření, kontrolní plány, reporty
Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • praxe ve výrobní spol. - na odd. kvality velkou výhodou!
  • obecná znalost práce s měřidly
  • orientace v technické dokumentaci
  • znalost normy ISO/ TS 16949
  • AJ - stačí písemná forma!
  • znalost nástrojů kvality (PDCA, FMEA, Pareto, 8D...)
  • MS Office

Pokud nesplňuješ všechny požadavky, ale odvaha TI nechybí, chci vidět Tvůj životopis!

Ideálka pokud bydlíš někde v okolí Jindřichova Hradce, Telče, Dačic, Moravských Budějovic...

Benefity
  • platové ohodnocení dle praxe
  • pružná pracovní doba, Home Office
  • jazykové vzdělávání, odborné školení
  • 5% roční bonus
  • týden dovolené navíc
  • cafeterie
  • závodní stravování