PLM Solution Architect | automotive | až 75 000 Kč!

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 80 000 Kč
Referenční číslo
2-10-378440
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Říká Ti něco Product Lifecycle Management (PLM) jakožto informační platforma? Znáš konstrukční 3D CAD SW, chceš se třeba posunout z konstrukce dál? Pojď do toho!

U nás používáme jeden z nejrozšířenějších PLM systémů - Teamcenter od Siemensu. Ideální by bylo, kdybys něm už dříve pracoval. Budeš totiž páteří v komunikaci mezi našimi IT vývojáři a usery, tedy primárně vývojovými konstruktéry.

Bude se od Tebe očekávat analýza oddělení, zjišťovat potřeby uživatelů a možnosti našich ajťáků, navrhovat doporučení, testovat, zrcadlit to do systému atp.

Více podrobností si řekneme na společném callu. Pojďmte to probrat.

Požadavky
  • SŠ nebo VŠ technického zaměření, ideálně informatika
  • Výborná znalost angličtiny (němčina velkou výhodou)
  • Praktické zkušenosti s PLM systémy (primárně Teamcenter)
  • Zkušenosti se SW jako Catia, NX, SolidWorks
  • Řidičský průkaz B
Benefity
  • 13. plat
  • pružná pracovní doba
  • 25 dnů dovolené
  • příspěvek na stravování a firemní kantýna
  • příspěvek na jazykové kurzy
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • bonus za přítomnost (500,-/měs.)
  • práce s předními automobilovými značkami