PLC SPECIALISTA| BEZ NUTNOSTI AJ | RANNÍ

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
113-10-406954-1
Popis pozice

Máte zkušenosti s HW a SW od Siemens, Allen Bradley? Disponujete §6 NV 194/2022 Sb? Čtení ve výkresové dokumentaci je pro Vás pohádka? Máte přehled v hydraulických systémech?

Chceme o Váš vědět!

Jako člen týmu v údržbě ve výrobní společnosti budete mít na starosti:

  • Diagnostiku odstraňování závad - SW
  • Správu HW a SW automatizační techniky
  • Údržbu včetně té preventivní
  • Opravy poruch, úpravy a zálohy projektů
Požadavky
  • SŠ technický směr
  • Znalost práce s HW a SW od Siemens, Allen Bradley
  • Školení §6 NV 194/2022 Sb. ( dříve vyhláška 50)
  • Čtení výkresové dokumentace
  • Znalost hydraulických a pneumatických sytémů
Benefity
  • Odměny za zlepšovací návrhy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Příspěvek na relokaci / pomoc s hledáním bydlením v regionu !
  • Zaměstnanecké tarify
  • Věrnostní bonusy
  • Další vzdělávání
  • Možné školení v zahraničí
  • Bezplatné kurzy AJ