PLC SERVISNÍ TECHNIK| ZAHRANIČNÍ CESTY| až 100 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
75 000 - 100 000 Kč
Referenční číslo
12-10-404452-3
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš SŠ vzdělání v oblasti elektro či PLC programování? Domluvíš se anglicky a nevadí časté výjezdy do zahraničí?

Tak se mi ozvi!

Náplň práce:

  • instalace a uvedení strojů do provozu
  • programování linek
  • cestování do zahraničí (Evropa, Afrika, Asie)
  • komunikace s externími dodavateli
Požadavky
  • min. SŠ vzdělání technického směru (elektro, PLC programování)
  • zkušenosti s programováním softwaru (Simatic, S7, ControlLogix,..)
  • znalost AJ na úrovni alespoň B1 (zahraniční cesty)
  • ochota cestovat a pobývat dlouhodobě v zahraničí
  • ŘP sk. B
Benefity
  • propracovaný systém školení
  • plně hrazené cestovní výdaje
  • diety dle zemí výjezdu
  • možnost cestovat po celém světě