PLC SEŘIZOVAČ/PROGRAMÁTOR ABB | STŘÍBRO

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
109-16-405587-2
Popis pozice

Výjimečná příležitost pro PLC SEŘIZOVAČE

Máš už nějaké zkušenosti s programováním nebo jsi čerstvý absolvent? Pak hledáme právě tebe!

Na starosti budeš mít následující:

  • odpovědnost za přípravu pěnovacích programů a drah robotické linky
  • odpovědnost za údržbu, opravy, manipulaci v procesu pěnování
  • provádění mechatronických úkonů s výstupem dle PLC řízení
  • hledání bezpečnostních rizik ve výrobě
  • kontrola osazení pěnovacích nástrojů
Požadavky
  • min. SOU vzdělání
  • zkušenost z obdobné pozice min. 2 roky
  • Znalost anglického jazyka na pokročilejší úrovni
  • orientace v robotice
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na dopravu
  • Bonusy/prémie
  • Flexipass
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Jazykové kurzy, odborná školení
  • Firemní akce
  • Možnost kariérního růstu