PLC Programátor | VW standard | až 60 000 Kč!

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
2-10-356841
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Menší česká firma s 15ti letou tradicí zaměřující se na automatizaci v prostředí automotive, hledá zkušeného PLC kolegu, který rád cestuje!

Pojďte automatizovat a zefektivnit proces výroby pro velké automobilky. Víte co je tzv. VASS standard a STEP 7 či TIA Portal Vám říká pane? Ideál!

Co by Vás mimo jiné čekalo:

  • Programování výrobních linek pro zákazníky jako VW nebo Audi
  • Příprava offline části přímo u zákazníka - svařovny
  • Komunikace se zákazníkem ohledně specifikací, úprav nebo technických problémů
  • 10aktivních dní v práci a 4 až 5 dní doma
Požadavky
  • SŠ nebo VŠ vzdělání, ideálně automatizační technika
  • Min. 3 až 5 let zkušenosti s programováním PLC ideálně STEP 7, TIA Portal
  • Komunikativní znalost AJ, případně NJ
  • Znalost VW standardů (nebo VASS standardu)
  • Flexibilita a ochota cestovat
  • Samostatnost, spolehlivost a upřímnost
Benefity
  • Možnost pracovat z domova
  • Auto i pro soukromé užití
  • 5 týdnlů dovolené (po 1. roce)
  • Placené přesčasy, diety a ubytování
  • Notebook, služební telefon (tarif bez omezení)
  • Ubytování na projektu
  • Velká samostatnost a různorodé projekty