PLC Programátor | Railway | až 65 000 Kč!

Plný úvazek
Mzda
45 000 - 65 000 Kč
Referenční číslo
2-10-377981
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Česká technologická společnost s tuzemskými i mezinárodními projekty převážně v oblasti "Railway" (elektroinstalace/stavební inženýrství/MHD/Trakční vedení), hledá PLC Programátora!

Pracujeme v menších týmech (do pěti lidí) a potřebujeme někoho, kdo by se věnoval projektům řízení a signalizace tramvajového provozu. Náplň práce je velmi pestrá.

Jádrem činnosti je především tvorba aplikačního a safety SW pro jednotlivé projekty, příprava vizualizací a uvádění systémů do provozu. Z charakteru projektů používáme safety PLC od firmy B&R, do kterých se píše SW v jazycích ST, FBD a C.

Možné je zapojit se do vývoje nebo i jen do samotného testování vytvářených funkčních bloků. Spolupráce s kolegy z ostatních oddělení je na denním pořádku.

Pojďme to společně prodiskutovat.

Požadavky
  • Orientace v oblasti vývoje aplikací na PLC systémech
  • SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického směru
  • Orientace v elektro schématech
  • Výhodou je znalost: jazyka C, ST, Python, Git a safety aplikací
  • Analytické myšlení
  • Schopnost pracovat v týmu i samostatně
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. plat podle výsledků společnosti
  • prostor pro osobní růst a kreativitu
  • cafeterie
  • stravenky
  • jazykové kurzy
  • příspěvek na životní a penzijní připojištění
  • příspěvek na MultiSport kartu
  • další benefity, které jsou pevnou součástí silné sociální politiky