PLC PROGRAMÁTOR | Plzeň

Plný úvazek
Mzda
55 000 - 70 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Částečná práce z domu
Referenční číslo
34-16-405351-2
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici PLC Programátora do týmu v Plzni. Pokud máte zkušenosti s PLC programováním a chcete se podílet na zajímavých projektech v oblasti Průmyslu 4.0, neváhejte nás kontaktovat.

Náplň práce:

  • Tvorba PLC softwaru pro stroje a automatické linky v souladu s konceptem Průmyslu 4.0.
  • Vývoj software pro programovatelné automaty v různých odvětvích podle individuálních požadavků klientů.
  • Programování strojů s využitím PLC technologií jako Simatic, Tia nebo Allen Bradley.
  • Zpracování vizualizací pro uživatelsky přívětivé ovládání a monitorování procesů.
  • Možnost vycestovat do zahraničí v případě zájmu.
Požadavky
  • VŠ/SŠ vzdělání v oboru elektrotechniky.
  • Zkušenosti s programováním PLC, ideálně s technologiemi Simatic, Tia nebo Allen Bradley.
  • Znalost jednoho ze SCADA systémů.
  • Komunikativní znalost německého nebo anglického jazyka.
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní doba, HO
  • Zkrácený pracovní týden
  • Možnost částečného úvazku
  • Dotované stravné ve firemní kantýně (široký výběr jídel)
  • Příspěvek za doporučení nového kolegy až 90 000 Kč
  • Příspěvky na volnočasové aktivity a zdraví až 10 000 Kč ročně
  • Jazykové kurzy na pracovišti a v pracovní době
  • Firemní akce a teambuildingy během roku
  • Příspěvek na penzijní pojištění 12 000 Kč ročně