PLC PROGRAMÁTOR | PÍSEK

Plný úvazek
Mzda
60 000 - 80 000 Kč
Práce z domu
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
7-10-400946-5
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Výjimečná příležitost pro PLC PROGRAMÁTORY! Máš už nějaké zkušenosti s programováním nebo jsi čerstvý absolvent? Pokud ti něco říká Siemens step 7 nebo WinCC, pak hledáme právě tebe!

Na starosti budeš mít následující:

  • Implementaci nových strojů a procesů do výrobních závodů společnosti
  • Provádění přejímek pracovišť u dodavatelů do závodů v ČR i v zahraničí
  • Upravování a vytváření programů PLC automatů
  • Analýza poruch a navrhování řešení ve smyslu mechaniky, hydrauliky, softwaru (PC i PLC) a hardwaru stroje i říícího systému
  • Udržování standardů programů PLC automatů v rámci dodávky nových projektů
  • Technická podpora při implementaci nových strojů do výroby

V případě zájmu neváhej a pošli nám svůj životopis!

Požadavky
  • Minimálně SŠ vzdělání - strojní/elektro
  • Angličtina na komunikativní úrovni (B1)
  • Zkušenosti nebo znalosti programování ze školy (Siemens step 7, WinCC)
  • Ochota často cestovat - ŘP sk. B
  • Vyhláška 50/78 Sb. výhodou
  • Čtení výkresové dokumentace a elektrických schémat výhodou
Benefity
  • 13. mzda
  • 5 týdnů dovolené
  • Bonusy/prémie navíc ke mzdě
  • Cafeterie
  • Závodní stravování
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění