PLC PROGRAMÁTOR| MOŽNOST PRÁCE V ZAHRANIČÍ

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
9-16-381802
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máti praxi v oblasti PLC programování? Hledáte příležitost být součástí nových projektů se zaměřím na automatizaci a robotizaci výroby/podniků?

Nabízím aktuálně možnost 2 pozic PLC PROGRAMÁTORA!

Pozice pro ČR

Pozice nabízející možnost cestování (primárně Německo)

Na pozici PLC PROGRAMÁTOR budete mít na starosti:

  • Servisní činnost v oblasti procesní automatizace v energetickém průmyslu
  • Zkoušky ve výrobních závodech v ČR nebo Německu
  • Oživování poskytnuté technologie u zákazníků
  • Programování řídících systémů, následné úpravy dle požadavků zákazníka
Požadavky
  • Minimálně SŠ vzdělání v oboru elektro
  • Vyhláška 50
  • Týmového ducha - práce v minimálně dvoučlenném týmu
  • Celková manuální zručnost
  • Orientace v technické dokumentaci
  • U pozice s výjezdy do Německa potřeba komunikativní angličtina - zaškolení v Německu
  • Znalost systému Beckhoff TwinCAT velkou výhodou
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Cestovní náhrady, kapesné
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Zázemí úspěšné české společnosti s nadnárodní klientelou
  • Odborné školící centrum, jazykové vzdělávání
  • Přátelské pracovní prostředí
  • Teambuildingové aktivity
  • Sick days
  • Příspěvek na stravování