PLC PROGRAMÁTOR | JIHLAVA

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 52 000 Kč
Práce z domu
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
6-16-398399-2
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jsi zkušený programátor PLC strojů?

Máš VŠ nebo SŠ ideálně elektrotechnického zaměření a platnou Vyhláška č. 50/1978 Sb., § 10?

Pokud ano, nabízíme ti volné místo na pozici PLC PROGRAMÁTOR.

Tvým úkolem bude:

  • Samostatně programovat řídící automaty jednoúčelových strojů a zařízení s PLC
  • Projektovat HW vybavení strojů a zařízení
  • Tvořit konstrukční elektro-dokumentaci
  • Spolupracovat na uvádění do provozu a oživování nových strojů
  • Zodpovídat za správnost dokumentace, provedení změn v dokumentaci
  • Upravovat a optimalizovat vybraná technologická zařízení dle požadavků zákazníka
  • Diagnostikovat chyb
  • Účastnit se závěrečných zkoušek a revizí zařízení
Požadavky
  • VŠ nebo SŠ - ideálně elektrotechnického zaměření
  • Znalost programování, orientace v průmyslové automatizaci
  • Orientace v ČSN – EN normách
  • Orientace v požadavcích na bezpečnost strojů
  • Vyhláška č. 50/1978 Sb., § 10
  • Znalost programu EPLAN Electric P8
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. a 14. mzda
  • příspěvek do cafeterie 6 000 Kč za rok
  • dotované závodní stravování
  • výhodný mobilní tarif, slevy u smluvních partnerů
  • sportovní aktivity zdarma
  • školení a kurzy