PLC programátor, jedna směna, bez cestování, nový projekt

Plný úvazek
Mzda
45 000 - 55 000 Kč
Referenční číslo
9-16-331932
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Působíte na pozici PLC programátora, trávíte většinu času na cestách a máte toho dost? Rádi byste zužitkovali svoje cenné zkušenosti, zůstali v oboru a uhnízdili se na jednom místě v jednosměnném provozu? V tom případě je tu příležitost právě pro Vás:)

  • Ve Stříbře otevírá náš významný klient novou výrobu, jejímž produktem budou plechovky pro významné výrobce nápojů.
  • Hledáme PLC programátory a machry na automatizaci, kterým můžeme nabídnout zajímavé finanční ohodnocení, práci na jednu směnu a atraktivní benefitní systém.
  • Jedná se o kompletně novou čistou halu se zajímavými technologiemi. Budete se podílet na rozjedu nového projektu a dostanete příležitost k osobnímu a kariérnímu rozvoji.

V případě zájmu nám neváhejte napsat nebo zavolat. Rádi upřesníme detaily nabízené pozice.

Požadavky
  • SŠ vzdělání - elektro
  • znalost PLC programování - stačí kratší praxe a ochota učit se dál :)
  • platná vyhláška 50

Velkou výhodou bude znalost angličtiny, ale není podmínkou. Dostanete příležitost se jazyk v rámci našeho školení doučit.

Benefity
  • smlouva na dobu neurčitou
  • roční bonusové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky v hodnotě 80 Kč/den
  • příspěvek na dopravu 3 Kč/km
  • vánoční bonus
  • příspěvek na dovolenou
  • firemní akce