PLC PROGRAMÁTOR

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
9-16-366135
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Ať už chcete cestovat a poznávat svět, nebo si zajet jen k sousedům do Německa. V oddělení PLC si najdete to své. Domluvíte se anglicky nebo německy. Pošlete nám svůj životopis.

A co jako PLC programátor bude mít na starosti:

  • tvorbu PLC softwaru strojů a automatických linek
  • vývoj software pro programovatelné automaty v různých oborech podle požadavků klientů
  • programování strojů PLC
  • zpracování vizualizací
Požadavky
  • elektrotechnické vzdělání
  • zkušenosti s programováním PLC - Simatic S7
  • základní komunikativní znalost německého/anglického jazyka
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • roční a čtvrtletní odměny
  • stravenky
  • penzijní připojištění 1000,-
  • pružnou pracovní dobu
  • bonus k pracovnímu výročí
  • občerstvení na pracovišti
  • firemní večírky
  • zajímavou práci na inovativních projektech
  • zaškolení a odborný růst, včetně dalšího vzdělávání