PLC PROGRAMÁTOR

Plný úvazek
Mzda
45 000 - 65 000 Kč
Referenční číslo
11-30-313110
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Vidíte svou kariéru v automobilovém průmyslu? Chcete se naučit programovat roboty, nebo již tuto práci trochu ovládáte a lákají Vás nové výzvy? Hledáme nového PLC programátora a může to být i absolvent!

Co Vás v práci čeká:

  • modifikace a vytváření nových PLC programů
  • diagnostika PLC systémů
  • technická podpora pro výrobní zařízení
  • implementace firemních standardů
  • zefektivňování výroby
  • programování PLC Simatic
Požadavky
  • vzdělání elektrotechnického směru
  • znalost modifikace a vytváření nových PLC programů - pro Siemens Simatic S7
  • znalost pneumatických obvodů - výhodou
  • osvedčení dle vyhlášky 50 výhodou - výhodou
  • měření základních elektronických veličin
  • chuť vzdělávat se
Benefity
  • bonusy
  • zázemí stabilní společnosti
  • atraktivní zaměstnanecké výhody
  • neformální pracovní prostředí a prostor pro uplatnění vlastních nápadů, schopností a iniciativy