PLC - HMI, ROBOTI | PRAHA | až 60 000 Kč!

Plný úvazek
Mzda
45 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
2-18-348119
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Dynamicky rostoucí společnost se zajímavými projekty v oblasti automotive, laserových systémů a optiky hledá do svého rodinného prostředí zkušenějšího Elektrotechnika / Programátora PLC, HMI a robotů.

Pojďte pracovat do menšího týmu lidí, kteří jsou nadšení do techniky a moderních technologií, které jsou součástí velkých výrobních hal.

Co by Vás čekalo:

  • Oživování celých zařízení u zákazníka
  • Elektro zásahy například při výměnách PLC zařízení u zařízení, které jsou součástí výrobní linky
  • Mechanické instalace
  • Servisní zásahy u strojů
  • Úprava elektro dokumentace
  • Základní programování robotů
Požadavky
  • Vyhláška 50, § 6 PODMÍNKOU!
  • Zkušenost s PLC a HMI (nejlépe Siemens TIA portal - úroveň čtení a provádění úprav)
  • Schonost zapojit a oživit senzory a akční členy podle dokumentace
  • Zkušenost s programováním robotů
  • Znalost EPLAN velkou výhodou!
  • Mechanická zručnost
Benefity
  • Služební telefon a notebook
  • Flexibilní pracovní doba
  • Práce s nejnovějšími technologiemi v oboru
  • Možnost Home Office
  • Karta Multisport
  • K dispozici ZDARMA veškeré pracovní pomůcky