PLÁNOVAČ VÝROBY - ZLÍN - AŽ 45 000,-

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
12-10-372294
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledám logistika, plánovače, který ocení možnost se ve firmě kariérně posunout na pozici Key usera za oblast plánování.

Čeká Vás:

  • plánování výroby s ohledem na dostupné kapacity, zásoby, chybějící materiál a požadavky zákazníků
  • příprava výrobních plánů, zpracování výrobních příkazů a jejich denní kontrola
  • stanovování priorit, odpovědnost za včasné naplánování a kontrolu plnění zakázek
  • zpracovaní denních reportů
Požadavky
  • ukončení SŠ vzdělání
  • zkušenosti s plánováním nebo logistikou ve výrobní společnosti
  • zkušenosti s ERP systémem,
Benefity
  • příspěvky na stravování (od 2013 – závodní stravování)
  • další vzdělávání
  • příspěvky na masáže a relaxaci