PLÁNOVAČ VÝROBY | ZAKÁZKOVÁ VÝROBA | PRAHA

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 55 000 Kč
Referenční číslo
2-10-356497
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Dodává průmyslovým zákazníkům po celé světě a právě hledá PLÁNOVAČE VÝROBY! Řeč je o příjemné, rodinně laděné společnosti v Praze.

Na pozici budete mít možnost:

  • plánovat a řídit proces výroby od začátku zakázky až po její konec
  • připravovat kapacitní plán
  • spolupracovat s oddělením nákupu
  • nastavit proces výroby s výrobním manažerem
  • spolupracovat při tvorbě despatch plánu
  • nástup možný ihned
Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • zkušenost s plánováním výroby alespoň 3 roky
  • preferované technické znalosti: SAP 4 Hana, INFOR, Microsoft Office 365, SharePoint, Microsoft aplikace
  • pokročilá úroveň angličtiny pro denní komunikaci
  • komunikační dovednosti, týmový hráč
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • flexibilní pracovní doba
  • vzdělávací kurzy
  • bezproblémové parkování, možnost dojíždění na kole