PLÁNOVAČ VÝROBY se znalostí německého jazyka

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
4-18-348664
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro zajímavou společnost mimo oblast automotive, hledáme uchazeče/čku se zkušenostmi na pozici "PLÁNOVAČ VE VÝROBĚ".

Nezbytná je komunikativní znalost německého jazyka a zkušenosti na obdobné pozici ve výrobní společnosti.

Náplň práce:

  • sestavování denních výrobních plánů
  • kalkulace a optimalizace výroby
  • zpracování denních statistik, reporting
  • spolupráce na firemních projektech
  • spolupráce s ostatními odděleními v rámci pobočky i s pobočkami v zahraničí
Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického či technického směru
  • zkušenost na pozici Plánovač ve výrobě
  • komunikativní znalost německého jazyka - podmínkou
  • analytické myšlení
  • ochota pracovat v týmu i samostatně
  • komunikativnost, rozhodnost
  • zájem o oblast výroby v mezinárodním prostředí
  • velmi dobrá znalost Excel
Benefity
  • finanční prémie měsíční a kvartální
  • flexibilní pracovní doba
  • pracovní smlouva na dobu neurčitou !
  • 4 týdny dovolené + 1 týden navíc po 2 letech
  • možnost aktivně využívat cizí jazyk
  • možnost firemního vzdělávání zdarma
  • penzijní připojištění
  • firemní stravování