PLÁNOVAČ VÝROBY s využitím angličtiny

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 38 000 Kč
Referenční číslo
16-30-345806
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Mezinárodní společnost působící v oblasti elektroniky hledá kandidáty na pozici Plánovač výroby a materiálu.

Náplň práce:

  • správa a plnění objednávek
  • klíčová osoba pro komunikaci se zákazníkem
  • plánování výroby a stanovení výrobních priorit
  • koordinace s ostatními odděleními
  • spolupráce při plánování materiálu a skladových zásob
  • komunikace s mateřskou společností v zahraničí
Požadavky
  • minimálně SŠ vzdělání (nejlépe technického nebo ekonomického směru)
  • pokročilá znalost AJ - v rámci pozice využití slovem i písmem na denní bázi
  • praxe v oblasti plánování výroby výhodou
  • pokročilá znalost Excel, Word, Outlook
  • znalost SAP výhodou
  • dobré komunikační schopnosti
  • samostatnost, týmovost, svědomitost, pečlivost

nástup možný ihned

Benefity
  • částečně flexibilní pracovní doba
  • týden dovolené navíc
  • půlroční a roční bonusy
  • karta Multisport
  • příspěvek na stravování, penzijní připojištění
  • hrazené vzdělávání včetně AJ lekcí