PLÁNOVAČ VÝROBY | BEZ PRAXE | Humpolecko

Plný úvazek
Mzda
25 000 - 32 000 Kč
Referenční číslo
16-10-378162
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Chcete plánovat výrobu produktů, které miluje celý svět? Na Humpolecku máte nyní příležitost. Pokud máte alespoň malé zkušenosti s plánováním výroby a řízením toku materiálu, pošlete nám svůj životopis.

Co Vás na pozici čeká:

  • operativní plánování výroby (týdenní a denní plánování)
  • řízení zásob na mezioperačních skladech a toku materiálu
  • sledování efektivity vytíženosti výroby (analýza prostojů)
  • správa technologické dokumentace v informačním systému
Požadavky
  • SŠ vzdělání
  • předchozí praxe v oblasti plánování výroby vítána
  • MS Office

Nejsme automotive společnost.

Na plánování nemáme systém, který vše udělá za nás.

U nás je to zkrátka o klasickém poctivém plánování.

Důležité pro Vás bude poznat naši výrobu a s tím Vám rádi pomůžeme.

Benefity
  • týden dovolené navíc
  • pružná pracovní doba
  • stravenky
  • docházkový bonus 1 000 Kč
  • jazykové vzdělávání (plně hrazeno zaměstnavatelem)
  • služební telefon a notebook
  • firemní akce
  • slevy na firemní produkty