PLÁNOVAČ VÝROBY, 45 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
4-18-357133
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Práce ve velkých korporátech není nic pro Vás? Hledáte uplatnění v oblasti plánování výroby? Máte rádi práci, která není stereotypní, a kde je možné uplatnit své vlastní nápady? Takového kolegu/yni právě hledáme na pozici PLÁNOVAČ VÝROBY!

Tvým úkolem bude plánování výroby, rozplánování výroby na jednotlivých strojích, dohled nad procesem zakázkové výroby, kontrola toku materiálu a denní komunikace se zákazníky a dodavateli. Hledáme schopného a fajn týmového hráče, který zvládne tyto činnosti ve výrobě a bude ho bavit práce na různých projektech!

Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxe v oblasti plánování výroby ideálně v menší strojírenské společnosti
  • komunikativní angličtina
  • výborné komunikační dovednosti
  • dobrá znalost Excel
  • technické myšlení
  • organizační schopnosti
Benefity
  • týden dovolené navíc
  • flexibilní pracovní doba
  • stravenky v hodnotě 90 Kč
  • jazykové kurzy
  • vzdělávací programy