PLÁNOVAČ VÝROBY

Plný úvazek
Mzda
Referenční číslo
8-18-354668
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do nadnárodní společnosti hledám vhodného uchzeče na pozici Plánovač výroby.

Co bude Vaší hlavní pracovní náplní?

Zpracování EDI zpráv od zákazníka do interního systému ERP;

Práce v ERP systému – vytváření výrobních zakázek, zakládání nových objednávek, nastavování parametrů finálních dílů;

Tvorba dlouhodobého a krátkodobého výrobního plánu pro výrobní linky;

Prezentace výrobních plánů směrem do výroby;

Pravidelný reporting skladových zásob, výrobních kapacit a změn v zákaznických výhledech;

Spolupráce s oddělením nákupu a zákaznického servisu při řešení logistických problémů;

Předávání podkladů k objednání přeprav k zákazníkovi;

Informování zákazníka o případných nedodávkách;

Spolupráce na plánování nových projektů.

Požadavky

Co od Vás očekáváme:

Min. 1 rok praxe ve výrobní společnosti na obdobné pozici;

Komunikativní znalost anglického jazyka;

Znalost práce na PC (MS Office);

Znalost práce v systému ERP;

Povědomí o 5S a Lean výrobě;

Min. SŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru;

Analytické a matematické schopnosti;

Mimořádná důslednost, pečlivost a schopnost nadstandardního zaměření pozornosti na detail;

Proaktivní přístup k vyřešení problémů, schopnost týmové spolupráce;

Velmi dobré organizační a komunikační schopnosti;

Flexibilita, schopnost pružně reagovat na změny;

Mobilita a vytrvalost v plnění svěřených úkolů;

Spolehlivost, samostatnost;

Povědomí zákaznického servisu.

Benefity

Práci ve stabilní společnosti;

Příjemné přátelské pracovní prostředí;

Možnost seberealizace;

Motivující finanční ohodnocení a balíček benefitů;

5 týdnů dovolené;

13. plat;

Příspěvek na dopravu;

Jazykové kurzy;

Systematické vzdělávání;

Otevřenou komunikaci;

Termín nástupu možný ihned