Plánovač výroby

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
8-18-368031
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do společnosti se sídlem v Chomutově, hledám vhodného uchazeče na pozici Plánováče. Vašim hlavním úkolem bude: zabezpečení chodu skladového hospodářství finálních dílů, plánování materiálu a kapacity linek

Náplň práce:

Správa zakázek v informačním systému JDE (MRP, DRP)

  • Vytváření výrobních plánů na denní bázi
  • Týdenní plánování kapacity na základě Tact Time a Cycle Time
  • Spolupráce s mistry výroby, nákupčími materiálu a zákaznickým servisem
  • Denní reporting + správa reportů
  • Správa a nastavování bezpečnostních zásob u hotových výrobků
  • Samostatné řešení projektů v rámci Supply Chain
Požadavky

Preferovaný technický a ekonomický obor

Předchozí praxe ve výrobním závodu vítána

AJ – komunikativní znalost slovem i písmem

MS Office – velmi dobrá znalost

Znalost JDE výhodou

Organizační a asertivní vyjednávací schopnosti

Základní znalost technologických procesů

Komunikační dovednosti

Aktivní přístup k řešení problémů

Schopnost pracovat na více projektech současně

Týmový přístup

Flexibilita

Benefity
  • čtvrtletní bonusy
  • dovolená navíc
  • závodní dotované stravování
  • vzdělávací kurzy
  • mobilní telefon
  • příspěvek na dopravu, penzijní/životní připojištění