Plánovač výroby

Referenční číslo
8-18-365048
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do společnosti se sídlem v Kadani obsazujeme pozici plánovače. Máte alespoň rok zkušeností na pozici Plánováč výroby a domluvíte se anglicky? Pak neváhejte zaslat nám Váš životopis.

  • každodenní komunikace s obchodními zástupci v rámci celé Evropy
  • příjem zákaznických požadavků
  • technické posouzení objednávky
  • zadání zakázky do systému
  • naplánování v souladu s výrobní kapacitou
  • kontrola výrobního plánu
  • komunikace se zákaznickým servisem a výrobou
  • spolupráce s technickým oddělením
Požadavky
  • středoškolské vzdělání technického směru
  • plynulá znalost anglického jazyka nutná + další jazyk výhodou
  • zkušenosti s plánováním výroby alespoň jeden rok
  • zkušenosti ze zakázkové výroby vítány
  • orientace ve výkresové dokumentaci - technický typ
  • práce v ERP systému Oracle R12 výhodou, případně SAP, JDE
  • MS Office - běžná / pokročilá uživatelská znalost
Benefity
  • zázemí stabilní nadnárodní společnosti
  • moderní pracovní prostředí
  • přátelský kolektiv
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • příspěvek na relokaci / pomoc s hledáním bydlením v regionu !
  • další vzdělávání
  • školení v zahraničí
  • bezplatné kurzy AJ
  • nástup možný ihned nebo dohodou