Plánovač servisu výrobního zařízení (Technik péče o HIM)

Plný úvazek
Mzda
33 000 - 38 000 Kč
Referenční číslo
8-18-355746
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do společnosti se sídlem v srdci Ústí nad Labem, hledám vhodného uchazeče na pozici Plánovač servisu výrobního zařízení. Máte praxi v oboru servisu výrobního zařízení? Tak jste pro nás vhodným uchazečem.

Pracovní náplň:

tvorba ročních a měsíčních plánů servisních výkonů a oprav výrobního zařízení

pravidelná aktualizace plánů dle změn požadavků na servis a opravy

priorizace dle disponibilních finančních zdrojů ve vazbě na strategii a finanční plán

evidence servisních výkonů a oprav, pasportizace zařízení

vyhodnocování dosažených výsledků v jednotlivých plánovacích oblastech

vytváří analýzy ekonomického vývoje plánů, návrhy na opatření a změny

rozbory vynaložených nákladů na údržbu a opravy

Požadavky

Požadujeme:

VŠ, SŠ technicko – ekonomické,

praxe v oboru servisu výrobního zařízení, chemické zařízení (výhodou)

znalost procesu tvorby plánu

orientace v zákoně o daních z přidané hodnoty

zkušenost se systémem Axapta (SAP)

dobrá znalost a zkušenost v aplikaci MS Excel, znalost práce s kontingenční tabulkou

spolehlivost, zodpovědnost a pečlivost

řidičský průkaz skupiny B

Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • pružná pracovní doba s pevnou složkou
  • závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele
  • příspěvek na penzijní připojištění po roce spolupráce
  • zaměstnanecké SIM karty po roce trvání pracovního poměru
  • odborný rozvoj zaměstnanců, jazykové kurzy
  • příspěvek na rekreaci zaměstnanců a jejich dětí
  • zvýhodněné zaměstnanecké parkování soukromých vozidel