PINTLICH PLÁNOVAČ/KA | OD 35 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
35 000 Kč
Referenční číslo
6-18-382005
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

MÁŠ RÁD/A VE VĚCECH POŘÁDEK?

V DIÁŘI MÁŠ VŠE POCTIVĚ NAPLÁNOVANÉ?

A EXCEL TĚ V NOCI NE - STRAŠÍ?

CHODÍŠ VŠUDE VČAS A TERMÍNY JSOU PRO TEBE "SVATÉ"?

TAK JO! TEBE PŘESNĚ HLEDÁM!!

  • voňavá výroba (rozuměj práce se dřevem)
  • mezinárodní projekty
  • práce v EXCELU
  • komunikace v angličtině, pokud máš němčinu - využiješ ji taky!
  • komunikace s výrobou (plánování výroby), dodavateli
  • hlídání termínů, skladových zásob
  • hledání plánů Bé, když selže plán Á
Požadavky
  • SŠ/VŠ
  • ANGLIČTINA - komunikativní - denní spolupráce s centrálou v zahraničí
  • NĚMČINA - výhodou, taky ji tady využiješ
  • Zkušenost z výrobní firmy alespoň 1 rok ( plánování / logistika / materiálové hospodářství)
  • Pokročilá úroveň Excelu
Benefity
  • Flexibilní pracovní doba
  • Zázemí silné, stabilní, mezinárodní, výrobní společnosti
  • Atmosféra lokální výrobní firmy na Vysočině :-) Žádné "pražské" manýry tu nehledejte :-)
  • Platově otevřené - dle praxe, vzdělání ...
  • Postupné navyšování platu (každý rok)
  • Roční a pololetní bonusy k tomu!
  • Možnost kariérního růstu!
  • Příspěvek na dojíždění až 2 400Kč/měsíc!
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Cafeteria 800 Kč/měsíc
  • Stravenky 150 Kč
  • Profesní školení, certifikáty, apod.