PHP pro on-line - Praha Holešovice

Plný úvazek
Mzda
70 000 - 85 000 Kč
Referenční číslo
2-16-357383
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro společnost, která byla vždy silná v integracích všeho druhu hledáme toho nejlepšího kandidáta na speciální projekt, a i ty další které příjdou. Vaším úkolem bude propojení s lékárenským skladovým systémem, zdravotnickými laboratořemi, lékařskými objednávkovými systémy, centrální identitou, CRM, ale také s platebními bránami, dopravci, marketingovými nástroji a mnoha dalšími službami.

Jak fungujeme a co Vám můžeme nabídnout?

  • Pestré projekty. Nevyvíjíme „krabicový software“ ale software na zakázku a to je na tom to nejlepší
  • Flexibilitu pracovní doby dle potřeb každého našeho zaměstnance
  • Pracujeme v kanceláři, protože nad kódem rádi diskutujeme ale Home Office u nás není sprosté slovo.
  • Plně podporujeme volný čas zaměstnanců
Požadavky

Co od Vás potřebujeme?

  • Znalost PHP 7
  • Zájem psát čistý kód (znalost objektově orientovaného programování je samozřejmost)
  • Automatické testování
  • Znalost SQL (MySQL)
  • Zkušenost s frameworkem (Nette, Symfony, …)
  • Znalost JavaScriptu, jQuery, některého frameworku (Vue.js, Angular, React)
  • Alespoň základní znalost JavaScriptu, HTML, CSS - VÝHODOU
Benefity

Co Vám na oplátku můžeme nabídnout?

  • Flexibilní pracovní doba (opravdu flexibilní)
  • Plně hrazené stravenky
  • Roční bonusy
  • Multisport karta
  • Plně hrazené jazykové kurzy
  • Sdílená firemní 3D tiskárna pro soukromé používání
  • Sdílené parkovací místo