Operator/ka produkcji ITT Ostrava

Lokalita
Druh pozice
Plný úvazek
Mzda
20 000 - 23 000 Kč
Zveřejněno
Kontaktní osoba
Referenční číslo
4-18-378027
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Dla Naszego klienta,amerykańskiej firmy ITT Holdings Czech Republic Ostrava produkującej klocki hamulcowe, poszukujemy osób na stanowisko OPERATOR/KA PRODUKCJI na dziale mantażu i pakowania.

Jeśli rozpoczniesz pracę teraz otrzymasz dodatkowo bonus aż 15.000 kc ( po pierwszym miesiącu +5.000, po odpracowanych sześciu miesiącach +10.000kc)

OFERUJEMY :

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę od poniedziałku do piatku na 3 zmiany (po 8h)
Požadavky
  • zaangażowania w powierzone zadania
  • dyspozycyjności (absencje nie są tolerowane)
  • chęci do pracy
  • język czeski podstawowy
Benefity
  • wynagrodzenie na rękę od 3.300 zł ( jeśli odpracujesz nadgodziny 7,5 h wynagrodzenie 3.500zł )
  • premija aż 3000 Kc
  • dodatek do transportu 1500 kc (możliwość korzystania z autobusu firmowego)
  • Dofinansowanie do posiłków w miejscu pracy
  • Premia za odpracowany weekend +30 procent oraz nadgodziny +25 procent
  • Dodatek za nocki +10 procent
Další informace
Více podobných pozic naleznete na https://www.grafton.cz/cs/job-search