OPERÁTOR VÝROBY/MLYNÁŘ - VLOČKÁRNA - od 32 000 Kč/měs.

Plný úvazek
Mzda
32 000 - 34 000 Kč
Referenční číslo
13-18-357223
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jste manuálně zručný/á, nevadí Vám pracovat na tři směny a lokalita Kunice je pro Vás dobře dostupná?

Tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis na pozici OPERÁTOR VÝROBY/MLYNÁŘ VLOČKÁRNY!

Vaší náplní práce bude obsluha strojního zařízení pro úpravu a zpracování obilí.

Lokalita: Kunice-Vidovice

Mzda: od 32 000 Kč/měs.+ příplatky za směnnost a případné přesčasy

Nástup: ihned

Požadavky
  • Výuční list nebo praxe v oboru výhodou
  • Manuální zručnost
  • Ochota pracovat na tři směny
  • Topičský průkaz výhodou
Benefity
  • Dotované stravování v areálu - oběd pouze za 20 Kč
  • Sleva na nákup výrobků společnosti
  • Odměna za doporučení nového zaměstnance