Operátor výroby s ubytováním až 30 000 Kč/měs.

Plný úvazek
Mzda
27 000 - 30 000 Kč
Referenční číslo
9-18-357899
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro předního dodavatele automobilových sedadel a elektrotechniky hledáme manuálně zručné operátory výroby pro montáž a kompletaci autosedaček.

Práce je vhodná pro manuálně zručné a fyzicky zdatné kandidáty s chutí do práce.

Pokud se tedy práce nebojíte, ozvěte se nám.

Vaší náplní práce bude:

  • montáž autosedaček
  • obsluha stroje a výrobního zařízení
  • vizuální kontrola zhotovených výrobků

Místo výkonu práce: Ostrov u Stříbra (ubytování: Plzeň město, firemní doprava zdarma)

Požadavky
  • předchozí zkušenosti z automotive výhodou
  • fyzická zdatnost
  • manuální zručnost
  • ochota pracovat ve dvousměnném nebo třísměnném provozu
Benefity
  • základní mzda 20 100 Kč/měs.
  • bonus za produktivitu až 4 020 Kč/měs.
  • osobní ohodnocení až 3 300 Kč/měs.
  • příspěvek na čištění oděvů 5 Kč/směna
  • 25 dní dovolené
  • stravování zdarma
  • nadstandardní příplatky za práci přesčas v sobotu a neděli 40%
  • příspěvek za víkendové směny 12%
  • příspěvek za noční směnu 12%
  • příspěvek za práci ve svátek 105%
  • autobusová doprava zdarma ze směru: Plzeň – Nýřany – Heřmanova Huť – Ostrov u Stříbra, Tachov - Planá - Stříbro - Kladruby - Ostrov u Stříbra
  • příspěvek na vlastní dopravu 3 Kč/km
  • v případě potřeby zajištěné ubytování
  • možnost záloh