Operátor výroby nábytku, až 30 000,-

Plný úvazek
Mzda
25 500 - 30 000 Kč
Referenční číslo
16-18-367609
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro českého klienta, kterému se na trhu dřevovýroby daří a otevírá nové nářezové centrum u Brna, hledáme spolehlivé kolegy na pozici Operátor výroby.

Co bude náplní práce?

  • práce se dřevem a s komponenty pro výrobu nábytku
  • obsluha strojního zařízení (pila a olepovačka)
  • práce s materiálem v průbehu řezání a ohranění
  • dodržování zadaných pracovních postupů a bezpečnosti práce
  • udržování pořádku na pracovním místě
Požadavky

Pozice nevyžaduje speciální znalosti, pracovité a spolehlivé uchazeče vše rádi naučíme! :)

Neobejdeš se však bez:

  • fyzické zdatnosti
  • zodpovědného přístupu k práci, kdy se se na tebe můžeme spolehnout
  • ochoty pracovat ve dvousměnné režimu

Velkým plusem samozřejmě bude, pokud ses už s podobnou prací setkal.

Benefity

Odměnou bude:

  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek 5000 Kč ročně do Cafeteria systému
  • příspěvek na penzijní nebo životní připojištění
  • příspěvek na stravování
  • docházkový bonus
  • vánoční bonus
  • možnost kariérního růstu a posunu