Operátor výroby - Modřice - ranní směna

Plný úvazek
Mzda
16 000 - 18 000 Kč
Referenční číslo
3-19-346401
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jste manuálně zručný/á a baví Vás práce s drobnějšími součástkami? Vyhovuje Vám práce v menším kolektivu a máte to kousek do Modřic? Pak čtěte dál!

Jedná se o pozici OPERÁTOR/KA VE VÝROBĚ, kde vaší náplní práce bude zejména:

  • montáž a kompletace optických kabelů a kabelových svazků
  • práce na lince (nejedná se o pásovou výrobu)
  • práce v čistém, tichém a klimatizovaném prostředí

Práce se vykonává v jednosměnném ranním provozu (6:00-14:30) + Možnost přesčasů.

Jedná se o hlavní pracovní poměr.

Požadavky
  • manuální zručnost
  • schopnost rozeznat barvy
  • schopnost číst instrukce a řídit se jimi
  • umět pracovat s PC
  • NÁSTUP IHNED!
Benefity
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • ranní směna PO - PÁ
  • možnost přesčasů
  • stravenky ve výši 90 Kč za odpracovanou směnu
  • 23 dnů dovolené
  • příjemné, klimatizované pracovní prostředí
  • možnost přechodu do kmenového stavu společnosti