OPERÁTOR VÝROBY DO VYŠKOVA

Plný úvazek
Mzda
25 000 - 30 000 Kč
Referenční číslo
4-18-357476
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme šikovné pracovníky do výroby ve Vyškově, která se věnuje produkci kabelových svazků. Absolventy zaučíme. Práce je vhodná pro muže i ženy.

Práce je ve 3 směnném provozu nebo 12 hodinové směny (2 dny práce, 2 dny volno).

Požadavky
  • fyzická zdatnost - zátěž zejména na - horní končetiny, práce ve stoje
  • ochota pracovat ve směnném režimu
  • zodpovědný přístup k práci
  • manuální zručnost
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování - stravenky v hodnotě 90 Kč, 55 % hradí zaměstnavatel
  • příspěvek na sport, kulturu a rekreaci
  • příjemné pracovní prostředí
  • možnost kariérního růstu
  • smlouva na HPP, možnost převodu do kmenového stavu.