Operátor výroby až 160 Kč/hod., bez nočních směn

Plný úvazek
Mzda
19 800 - 28 800 Kč
Referenční číslo
9-18-378103
Popis pozice

Hledáte práci ve výrobě bez nočních směn a chcete nastoupit ihned?

Pokud ano, máme pro Vás pracovní nabídku. Aktuálně obsazujeme výrobní pozice: operátor výroby, operátor stroje, přípravář.

Jedná se o lehkou kompletaci výrobků, nabíráme manuálně zručné ženy a muže.

V případě zájmu nás kontaktujte a nebo se zastavte na naší pobočce pro bližší informace. Otevřeno máme ve všední dny od 8:00 do 17:00 hod..

Požadavky
  • manuální zručnost
  • ochota pracovat v dvousměnném provozu (R+O)
  • ochota pracovat ve stoje
Benefity
  • základní mzda 120 Kč/hod. - 135 Kč/hod.
  • docházkový bonus 5 Kč/hod.
  • výkonnostní bonusy až 35 Kč/hod. (dle pracovního zařazení)
  • možnost záloh
  • možnost ubytování s příspěvkem zaměstnavatele (ubytování Vám zajistíme)
  • nástup možný ihned