Operátor výroby

Plný úvazek
Mzda
23 000 - 25 000 Kč
Referenční číslo
3-18-395692
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Chcete práci IHNED? Nevadí Vám 3směnný provoz? Ozvěte se nám!

Hledáme operátory výroby do čisté, hezké a klidné výroby. Nejedná se o pásovou výrobu!

Co bude náplní Vaší práce?

  • ruční kompletace součástek pro elektrovýrobu na výrobní lince
  • jemná práce s drobnými komponenty

VHODNÉ PRO UCHAZEČE BEZ ZKUŠENOSTÍ A ČERTSVÉ ABSOLVENTY!

NAVÍC BONUS za docházku a 3směnný provoz a možnost KARIERNÍHO RŮSTU.

Požadavky
  • bez specifických požadavků
  • důležitá je pouze manuální zručnost a šikovnost
  • schopnost pracovat s drobným a jemným materiálem
  • Týden dovolené navíc, relaxovat můžete celých 25 dní za rok
  • Docházkový bonus 2.000 Kč
  • Bonus za směnnost 1 500 Kč
  • Příplatky za víkendové směny 75 %
  • V kantýně přímo ve výrobní hale budete mít dotované obědy