OPERÁTOR VÝROBNÍ KVALITY| ÚSTÍ NAD LABEM

Plný úvazek
Mzda
19 000 - 25 000 Kč
Referenční číslo
8-18-381844
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáte zaměstnání v Ústí and Labem? Preferujete menší rodinné společnosti nežli velké korporáty? Máme pro Vás nabídku pracovní pozice Operátor výrobní kvality.

Co vás čeká na pozici operátor výrobní kvality:

  • Vstupní, mezioperační a výstupní kontrola výrobků (plastové výlisky)
  • Práce s měřidly
  • Kontrola dodržování nastavených standardů kvality a technologických postupů
  • Vedení záznamů o prováděných kontrolách
  • Poskytování zpětné vazby odpovídajícím oddělením
Požadavky

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • Pozitivní myšlení
  • Přesnost a smysl pro detail
  • Samostatnost i schopnost týmové spolupráce
  • Alespoň částečná znalost AJ (pouze písemná forma)
  • Znalost práce na PC (MS Office)
  • Zájem pracovat ve 2-směnném provozu

Výhodou bude, pokud budete umět

  • Předchozí praxe z oblasti kvality výhodou, ale není podmínkou
  • Zkušenosti s orientací v technické dokumentaci výhodou, ale všechno vás naučíme
Benefity
  • Týden dovolené navíc
  • Řádné zaškolení na pracovní pozici
  • Odborná školení v oblasti kvality
  • Měsíční příspěvek na sport, zdraví, kulturu
  • Stravenkový paušál
  • Možnost dovážených obědů
  • Práci v malém kolektivu
  • Firemní akce