Operátor svařovací linky

Plný úvazek
Mzda
28 800 Kč
Práce z domu
Práce pouze na pracovišti
Kontaktní osoba
Perk Kateřina
Referenční číslo
110-18-405313
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do výrobní společnosti v Ústí nad Labem přijememe nového kolegu na pozici Operátor svařovací linky.

Náplň práce:

  • obsluha laserové svařovací linky a to od vstupu materiálu až po výstup a balení
  • samostatná činnost a to jak v nastavení linky, obsluhy během výroby, tak i v monitorování případných poruch a abnormalit
  • odpovědnost za plnění stanovených cílů linky v požadované kvalitě
  • provádění základních servisních oprav a odstraňování abnormalit
  • spolupráce na neustálém zlepšování výrobního procesu a výrobního zařízení
  • podílení se na zavedení nových technologií do výrobního procesu
Požadavky

Požadujeme:

  • SŠ technického zaměření
  • praxi ve výrobě výhodou
  • manuální zručnost, matematickou gramotnost, logické uvažování
  • pracovitost, spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost
  • schopnost dodržovat předepsané pracovní postupy
  • ochotu pracovat ve směnném režimu
  • Moderní a čisté prostředí v mezinárodní společnosti s příjemným kolektivem
  • Zaškolení na výrobní linku
  • Stravenky
  • Jiné benefity a podpora