Operátor reworku - Plzeň

Plný úvazek
Mzda
20 500 - 28 500 Kč
Referenční číslo
9-18-356236
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme manuálně zručné uchazeče se zkušenostmi z automobilového průmyslu na pozici operátor výroby v oddělení rework.

Pokud máte zkušenosti s opravami a přepracováním dílů a prováděním kontroly kvality dílů, ozvěte se nám. Nabíráme operátory výroby v automotive s nástupem ihned.

Jedná se o práci na oddělení rework, důraz je kladen na kontrolu kvality dílů a manuální zručnost, jedná se o opravy a přepracování automobilových dílů z plastu.

Místo pracoviště: Plzeň město

Směnnost: dvousměnný provoz (nárazově se mohou objevit noční směny)

Požadavky
  • zkušenost z prostředí automotive
  • praxi v oblasti provádění oprav dílů
  • manuální zručnost a smysl pro detail
Benefity
  • nástupní mzda 20 500 Kč/měs.
  • navýšení základní mzdy po zaučení na jednotlivých pozicích
  • osobní ohodnocení až 2 500 Kč/měs.
  • bonus za senioritu až 1500 Kč/měs. po prvním roce (od nástupu každé 3 odpracované měsíce + 500 Kč/měs. navíc)
  • stravenky 90 Kč/den
  • 5 týdnů dovolené