OPERÁTOR MONTÁŽE HADIC, Karviná - náborový příspěvek+bonus za doporučení

Plný úvazek
Mzda
20 000 - 24 000 Kč
Referenční číslo
4-21-345888
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jste fyzicky zdatní a nebojíte se manuální práce?

Máte zkušenosti z výroby nebo montážní linky?

Pak hledáme právě Vás!

Náplň práce:

  • krácení hydraulických hadic na míru, obsluha řezacího stroje
  • práce u výrobních a montážních linek - montáž koncovek
  • tlakování a proplachování hadic
  • třísměnný provoz

Místo pracoviště: Karviná

Požadavky
  • dřívější praxe ve výrobě
  • technické myšlení, logické uvažování
  • manuální zručnost, fyzická zdatnost
  • zákaldní znalost práce na PC
  • Náborový příplatek – celkem 5 000 Kč pro nového zaměstnance, 2 500 Kč po 3 měsících, a 2 500 Kč po dalších 3 měsících
  • Bonus za doporučení – celkem 7 700 Kč, 3 850 Kč po 3 měsících a 3 850 Kč po dalších 3 měsících. Tzn.pokud zaměstnanec doporučí nového zaměstnance, dostane odměnu

Další bonusy:

  • příspěvek na stravné
  • výkonnostní prémie vyplácené kvartálně
  • docházkový bonus (bonus za směnnost) hned od nástupu