Operátor/-ka čisté výroby

Plný úvazek
Mzda
19 000 - 20 000 Kč
Referenční číslo
8-18-366398
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do nové haly našeho klienta hledáme zručné a pracovité zaměstnance.

Nejedná se o klasickou automotive montovnu, ale o sofistikované výrobní pracoviště v čistém a novém prostředí.

Práce na 12ti hodinové směny - krátký/ dlouhý týden! Jedná se o kompletaci elektro zařízení.

Možnost dlouhodobé spolupráce, přestup do kmenu, vzdělávání a zvyšování kvalifikace včetně navyšování mzdy - vše je jen na Vás

nástup: IHNED

místo pracoviště: Klášterec nad Ohří

KLIENT NEMÁ SVOZOVOU DOPRAVU, auto z okolních měst je zatím nutnost.

Požadavky
  • SOU technické výhodou
  • praxe ve výrobě
  • odpovědnost, pracovitost a loajalita
  • ochota se učit opravdu novým technologiím
  • ochota pracovat na 12ti hod. směny v Klášterci nad Ohří
Benefity
  • 13. a 14. plat
  • 25 dní dovolené
  • závodní stravování
  • příspěvek na dojíždění
  • penzijní připojištění po zkušební době
  • možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
  • dotované volnočasové aktivity a další...
  • příjemné pracovní klima v mladém kolektivu
  • využití nejmodernějších technologií