OPERÁTOR CNC STROJŮ | Příležitost pro absolventy |

Referenční číslo
3-10-383960
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro našeho klienta, mezinárodní výrobní společnost, hledáme kandidáta na pozici Operátora/ky CNC:

Vaší náplní práce bude hlavně:

  • čtení a použití technických podkladů
  • určení parametrů řezu a výměna nástrojů, provádění korekcí
  • čtení údajů různých měřicích a kontrolních přístrojů k přezkoušení korektního průběhu
  • obsluhovat CNC stroj a dohlížet na proces výroby
  • kontrolovat kvalitu vyrobených dílů
  • udržování technického stavu výrobních zařízení

Nástup: ihned nebo dohodou

Pozice: Operátor/ka CNC strojů

Pracovní doba: 3směnný provoz (ranní, odpolední, noční) // NEBO // Nepřetržitý provoz (ranní, noční)

Lokalita: Brno Slatina

Pozice je vhodná i pro absolventy, kteří mají chuť se rozvíjet a získat cenné zkušenosti.

Požadavky
  • vzdělání technického směru/ vyučení ve strojním oboru
  • praxe na obdobné pozici výhodou
  • praxe s obsluhou víceúčelových strojů, či automatů výhodou
  • manuální zručnost
  • ochota učit se novým věcem
  • práce ve 3 směnném režimu/ nepřetržitém provozu

Lokalita: Brno CTPark Slatina

Benefity
  • zajímavá mzda, možnost navýšení
  • bonusy
  • stravenky/ závodní stravování

a další benefity

  • skvělý kolektiv
  • odborné vzdělávaní
  • zázemí silné společnosti!
  • možnost profesního růstu!

Nástup je přímo do kmene společnosti!