Operátor CNC karuselu | centrum BRNA | 43-50 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
43 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
42-10-405941-2
Popis pozice

Máte zkušenost s CNC karuselem? Nevadí Vám 3 směnný provoz, který je však kompenzovaný skvělým platovým ohodnocením?

Budete se věnovat především:

  • Obsluze CNC karuselu s řídícím systémem Sinumerik
  • Přípravě stroje a upínání obrobku, soustružení dílců
  • Manipulace s obrobky pomocí mostového jeřábu
  • Základní úpravě programu a samostatné programování jednoduchých operací
  • Pravidelné údržbě
  • Práci s technickými výkresy a dokumentací

Lokalita: Brno Židenice (5 min. od hlavního nádraží)

Požadavky
  • vzdělání technického směru
  • praxe s obsluhou CNC soustruhu s programem SINUMERIK
  • zkušenosti s řezáním a prací s mikrometrem, posuvnými měřidly
  • znalost technické dokumentace
  • manuální zručnost
  • ochota učit se novým věcem
Benefity
  • zkrácená pracovní doba, nástupní bonus
  • 25 dnů dovolené + 3 dny navíc
  • stravování/ stravenky
  • kafeterie v hodnotě 30 000 Kč/ rok (možnost čerpat příspěvek na penzijní či životní pojištění)
  • odměny při životních a pracovních výročích
  • multisport karta
  • odborné vzdělávaní, kurzy
  • zázemí silné společnosti!