OPERÁTOR CNC– 35-45 000 Kč | bez nočních

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
42-18-406048-1
Popis pozice

Hledáte zajímavou práci? Nemáte rádi stereotyp?

Zkušenosti umíme ocenit, ale také jsme schopni Vás zaučit jako čerstvého absolventa v oboru.

Vaší náplní práce bude:

  • obrábění malých i větších dílů
  • práce s měřidly
  • samostatná obsluha CNC
  • kusová/malosériová zakázková výroba
  • bez nočních , pouze 2 směny
Požadavky
  • manuální zručnost
  • po zaučení schopnost pracovat samostatně
  • orientaci ve výkresové dokumentaci
  • předchozí zkušenost s obráběním a měřením, případně úspěšně ukončené studium strojírenského zaměření
Benefity
  • roční bonus
  • skvěle vypracovaný odměňovací program - 5 tis/měsíčně navíc při splnění docházky
  • dovolená nad rámec zákoníků práce = 25 dní
  • sick day
  • výborný kolektiv a mnoho dalšího