ODBORNÍK pro BOZP a PO

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
11-10-367719
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Vyznáte se v BOZP a PO a máte už nějaký ten pátek praxi v této oblasti? Požární ochrana, bezpečnost při práci, pracovní rizika a úrazy Vám říkají pane / paní? Preferujete samostatnou práci a chcete spadat přímo pod ředitele?

Potom nám pošlete svůj životopis a pojďme probrat detaily k pozici:

Náplň práce:

  • Údržba, řízení a kontrola systému BOZP a PO
  • Provádění školení zaměstnanců v oblasti BOZP a PO
  • Vyhledávání rizik a jejich hodnocení
  • Zpracování pracovních úrazů
  • Provádění auditů v oblasti BOZP a PO
  • Zpracování dokumentace
  • Zpracovávání podkladů a informací pro vedení společnosti
  • Zastupování společnosti při jednání s orgány státní správy
Požadavky
  • Alespoň 2 roky praxe na obdobné pozici
  • Odborná způsobilost v prevenci rizik dle zák.č.309/2006 Sb.
  • Odborná způsobilost v požární ochraně dle zák.č.133/1985 Sb.
  • AJ pro občasnou komunikaci se zahraniční centrálou
Benefity
  • 13. mzda
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • Stravenky
  • Akce pro zaměstnance