OBSLUHA STROJE, Stříbro, BEZ ZAUČENÍ V ZAHRANIČÍ

Plný úvazek
Mzda
28 000 - 32 000 Kč
Referenční číslo
9-18-351079
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme pracovníky na pozici Obsluha stroje do mezinárodní, stabilní a technologicky vyspělé společnosti s dobře zavedenou pozicí na globálním trhu.

Nabízíme Vám skvělou příležitost podílet se na projektu na zelené louce a být součástí vysoce motivovaného týmu.

POSLEDNÍ VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA, MOŽNOST NÁSTUPU I BEZ ZAŠKOLENÍ V ZAHRANIČÍ.

Jako Obsluha stroje budete mít na starost:

  • zajišťování plynulého chodu vysoce automatizovaných moderních strojů
  • kontrolu kvality výrobků
  • vedení záznamů o kontrole kvality
  • spolupráci s ostatními pracovníky
Požadavky
  • Otevřenost k rozvoji a ochota k neustálému zlepšování a učení se novým věcem
  • Schopnost pracovat v 2 směnném provozu - 7 dní v týdnu
  • Dobré technické dovednosti (zkušenost na podobné pozici bude velkou výhodou)
Benefity
  • Pracovní smlouva na dobu neurčitou přímo se společností
  • Atraktivní základní mzda ve výši 24 000 Kč brutto měsíčně
  • Prémie za práci v nepřetržitém pracovním systému včetně:
  • Příspěvek za práci v noci ve výši 20% (ze zákona pouze 10%)
  • Příspěvek za práci o víkendech ve výši 25% (ze zákona pouze 10%)
  • Příspěvek za pracovní prostředí 10% z minimální mzdy
  • Čtvrtletní bonus 10% ze základního platu
  • Docházkový bonus
  • Vánoční a prázdninový bonus - 25% základního platu vyplácený v květnu a v listopadu.
  • Příspěvek na dopravu - 3CZK / km pro zaměstnance, kteří dojíždí více než 10 km od závodu (placená cesta tam i zpět nad 10km)
  • Stravenky v hodnotě 80 Kč na pracovní dny (44Kč hradí zaměstnavatel)
  • 5 týdnů dovolené.
  • Firemní akce