OBSLUHA ROBOTICKÉ LINKY | 3 SMĚNY

Plný úvazek
Mzda
26 000 - 33 000 Kč
Referenční číslo
5-18-354944
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

I V TÉTO DOBĚ POKRAČUJÍ VÝBĚROVÁ ŘÍZENÍ. VYUŽIJTE VOLNÉHO ČASU A POŠLETE VÁŠ ŽIVOTOPIS, ODBAVÍME VÁS 100% ONLINE BEZ NUTNOSTI OSOBNÍ NÁVŠTĚVY.

Zapoj se do týmu mezinárodní výrobní společnosti zabývající se zakázkovou výrobou, kde budeš mít prostor pro osobní rozvoj. Aktuální téma je pro nás automatizace, robotizace, apod. Můžeš se tak stát součástí vývoje moderních výrobních technologií.

Aktuálně hledáme operátora svářecího pracoviště na poloautomatické lince.

Úkolem operátora bude:

  • sváření v ochranné atmosféře
  • mechanické nastavení a programování linky podle požadavků na konkrétní výrobek
  • kontrola kvality výroby a zajištění chodu linky
Požadavky
  • technické vzdělání
  • minimálně základní kurz svářeče ZK 135 1.1
  • zkušenosti s obsluhou svářecího robota výhodou
  • ochota pracovat ve směnném provozu
Benefity
  • atraktivní mzda
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • široká škála dalších benefitů