OBSLUHA LISŮ na PLASTY - DOPRAVA ZDARMA

Plný úvazek
Brigáda
Mzda
19 000 - 25 000 Kč
Referenční číslo
12-10-365807
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Firma které se daří a která své zaměstnance bere jako členy rodiny, hledá zájemce o pozici

OPERÁTORKA/OPERÁTOR DO VÝROBY PLASTOVÝCH DÍLCŮ.

Náplň práce operátorů: odebírání, opracování, manipulace, kontrola a balení plastových výlisků.

Jedná se o nepřetržitý provoz na 12tky.Nástup možný ihned.

Požadavky
  • ochota chodit na 12tky (kr/dl. týden)
  • ochota u práce stát
  • chce to být pečlivá/pečlivý -vidět kazy,neodbývat svoji práci
  • SVOZY BUSEM ZDARMA po ose Přerov-Milotice a zpět (Přerov- Lipník- Hranice – Bělotín-Kunčice-Špičky- Milotice)
  • stravenky 140,-Kč/směnu
  • čistá a fyzicky nenáročná práce
  • smlouva do kmene na HPP
  • výplata k 12tému