OBSLUHA LINKY v potravinářství 27000Kč

Plný úvazek
Brigáda
Mzda
23 000 - 27 000 Kč
Referenční číslo
12-18-362968
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Potravinářská firma v Olomouci hledá do výroby Operátory/Dělníky na obsluhu linek do výroby cukrovinek .

O co jde:

  • dodržujete plynulou výrobu na lince/stroji který tepelně zpracovává suroviny(vaří)
  • provádíte přípravu surovin
  • obsluhujete váhu (jako u receptu - navážíte dle receptury)
  • hlídáte kvalitu (teplota směsi, hmotnost, čas doby přípravy atp.)
  • občas se něco zadá do PC (hlášení, průvodky, protokoly oprav atp.)
  • pokud něco neklape, upozorníte údržbu

Práce vyžaduje dostatečnou fyzičku jelikož manipulujetebse surovinami. Pracuje se v teplém prostředí.

Nástup dle domluvy na HPP, lze i klrátkodoběji, vyžadujeme všal chodit každý pracovní den-dle rozvrhu směn.

Požadavky
  • dobrá fyzička
  • ochota pracovat na 12tky
  • spolehlivost
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • dotované stravování
  • penzjiní připojištění
  • měsíční bonusy
  • nadstandardní příplatky za smennost a prostředí
  • firemní výrobky za zvýhodněnou cenu
  • možnost zvýšení kvalifikace
  • zaměstnanecké balíčky