OBSLUHA LINEK + 20000Kč bonus při nástupu

Plný úvazek
Brigáda
Mzda
26 000 - 32 000 Kč
Referenční číslo
12-18-382497
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

OPERÁTOR LINKY- MECHANIK

Potravinářská firma v Litovli hledá do svého týmu zdatné kolegy na pozici OBSLUHA LINEK.

práce vyžaduje:

  • obsluhu balících strojů
  • nastavení a seřízení balicích strojů
  • výměna balících fólií, kartonů
  • spolupráce s kolegy na údržbě
  • zodpovědnost za kvalitu práce
  • práce ve 3 směnném režimu po-pá

Hlavní rolí operátora – mechanika je při dodržení hygienických předpisů zajistit zabalení výrobků do obalů dle požadavků zákazníka.

Nástup ihned, smlouva na HPP přímo do kmene.

Požadavky
  • vzdělání ideálně v technickém oboru, vhodné i pro absolventy
  • manuální zručnost
  • technické myšlení
  • znalost práce na PC
  • dobrá fyzička
  • odolnost vůči stresu, zodpovědnost, pečlivost

Vše ostatní vás rádi naučíme.

Nepožadujeme předchozí praxi, jen by to chtělo mít předpoklady- hlavně technické myšlení a zdravý selský rozum.

Benefity

Nástupní bonus 20000 Kč - platí při nástupu do 31.12.2021

Mzda se stanovuje dle výkonu a pohybuje se v rozmezí 26000- 30 000 Kč/ měsíc

  • motivační bonusy za víkendy
  • příspěvek na stravování,
  • 5 týdnů dovolené
  • penzijní připojištění
  • příspěvek na dopravu 1000 Kč nad 15km.
  • závodní kantýna
  • pracovní poměr na dobu neurčitou po 6 měsících