OBSLUHA CNC | VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
109-18-405583
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Sháníme kolegy na obsluhu CNC strojů!

Máš zkušenosti s obsluhou jakéhokoliv CNC stroje či jsi absolvent strojírenského oboru? Hledáš práci v čistém prostředí s nástupem možným ihned v Plzni? Pak neváhej a ozvi se nám!

Co na Tebe čeká:

  • obsluha CNC stroje (soustruh/frézka/horizontka)
  • práce v kusové výrobě
  • obrábění dle technických výkresů a postupů
  • údržba stroje
  • práce ve směnném provozu
Požadavky
  • min. SOU technického směru (strojírenskéhoí výhodou)
  • orientace v technické dokumentaci
  • praxe s obsluhou/seřizováním CNC výhodou
  • ochota pracovat ve směnném provozu
Benefity
  • práce v moderním a čistém pracovním prostředí
  • pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • prémie za výkonnost, spolehlivost, inovace
  • odměny za doporučení nového zaměstnance
  • osobní ohodnocení dle dosažených zkušeností
  • plně hrazené přesčasy
  • příspěvky na životní pojištění a penzijní připojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenkový paušál
  • pozornost k životnímu jubileu
  • dobrá dostupnost pomocí MHD
  • hlídané parkoviště pro soukromá vozidla